Μ.Π.Ο.Υ.Μ.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση  ΑΝΑΖΗΤΩΝ Τετ Οκτ 01, 2008 8:40 am

ΦΙΛΤΑΤΕ SADDAM ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΗ ΜΠΟΥΜ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΧΡΗΣΗ ΒΙΑΣ ΠΥΡΠΟΛΩΝΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ.ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΕΤΣΙ,ΩΣΤΕ, ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΚΡΟΥΣΤΙΚΟ,ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΙΑ,ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜ, ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΟΣΟΙ <<ΜΠΑΙΝΟΥΝ>> ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΙΣΤΟΣΕΛΛΙΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΝ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ,ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΤΑΣΣΟΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΜΙΑΣ Η ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΠΛΕΥΡΑΣ,ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΑΠΤΕΙΣ ΑΝΑΠΟΔΕΙΚΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟ ΟΣΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ,ΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ΄ΥΣΧΥΡΙΖΕΣΑΙ ΠΩΣ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΑΥΤΟΙ(ΜΠΟΥΜ) ΔΕΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΟΥΝ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΛΕΝΕ,ΑΛΛΑ,ΣΥΓΓΝΩΜΗ,ΜΑ ΚΙ ΕΣΥ,ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ,ΥΠΟΠΙΠΤΕΙΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΩΣ(<<ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΤΡΟΠΙΑΖΕΤΕ>> Κ.Λ.Π) ΚΑΙ,ΜΑΛΙΣΤΑ, ΚΑΝΕΙΣ ΧΡΗΣΗ ΥΒΡΕΩΝ(<<ΦΑΣΙΣΤΑΚΙΑ>>,<<ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΑ>>,<<ΘΥΜΙΖΕΤΕ ΤΟ ΧΙΤΛΕΡ>>,<<ΧΟΛΕΡΕΣ>>),ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΝΑΙ ΙΔΙΟΝ ΓΝΩΡΙΣΜΑ ΟΣΩΝ ΔΕΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΟΥΝ.ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΟΥΝ,ΛΟΙΠΟΝ, ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ,ΔΙΧΩΣ,ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ, ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΠΟΙΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ,ΑΛΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΙΘΥΜΩ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΣΩΝ ΕΧΟΥΝ ΛΕΧΘΕΙ.

ΑΝΑΖΗΤΩΝ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Θέλω και εγώ να μάθω την αλήθεια

Δημοσίευση  εγώ Παρ Οκτ 10, 2008 3:06 pm

Είχα ανεβάσει ένα θεματάκι στο forum σχετικά με την επισκεψιμότητα του forum κ.λ.π.
Επειδή ότι πολύ δημοκρατικά αυτό το θέμα αφαιρέθηκε από τον administrator θα το ξαναγράψω.
Γιατί δεν ανανεώνετε το forum σας?
Γιατί δεν γράφετε στο μπλογκ σας?
Τι έγινε φασιστάκια ΔΕΝ σας γουστάρει κανένας?
Είμαστε σε κάθε γωνιά, σε κάθε στενό, σε κάθε τετράγωνο και σας περιμένουμε. Δεν θα βρείτε την ησυχία σας πουθενά Cool


ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΣΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
[b]

εγώ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση  Admin Κυρ Οκτ 12, 2008 10:33 pm

εγώ έγραψε:?
Τι έγινε φασιστάκια ΔΕΝ σας γουστάρει κανένας?
Είμαστε σε κάθε γωνιά, σε κάθε στενό, σε κάθε τετράγωνο και σας περιμένουμε. Δεν θα βρείτε την ησυχία σας πουθενά Cool


ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΣΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
[b]
Τέτοιου είδους εκφράσεις εδω μέσα δεν θα γίνονται ανεκτές Evil or Very Mad .Αν θές να πείς κάτι θα το πείς κόσμια.Το κατάλαβες;!!Τις αλλαγές θα τις δείς σύντομα Twisted Evil .Και την συνάντηση της Μ.Π.Ο.Υ.Μ. Twisted Evil.΄Στην περίπτωση που εκφραστείς ξανά έτσι θα φάς ban Twisted Evil .Μάθε να μιλάς με επιχειρήματα.Τέλος!
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2008

https://mpoum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Προς admin

Δημοσίευση  εγώ Τρι Οκτ 14, 2008 1:26 pm

Γιατί χάνεις την ψυχραιμία σου? Ε?
Δεν μου έκοψες δημοκρατικότατα το σχόλιό μου?
Έτσι και εγώ δημοκρατικότατα θα σε βρίζω.
Άντε να σας δω πηγαίνετε στα σχολεία που κάνουν καταλήψεις να κάνετε την προπαγάνδα σας.
Να δούμε μετά θα σας έχει μείνει δύναμη αό το ξύλο να γράψετε στο μπλογκ σας ή να κάνετε συνάντηση afro

εγώ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση  Admin Τετ Οκτ 15, 2008 12:36 am

εγώ έγραψε:Γιατί χάνεις την ψυχραιμία σου? Ε?
Δεν μου έκοψες δημοκρατικότατα το σχόλιό μου?
Έτσι και εγώ δημοκρατικότατα θα σε βρίζω.
Άντε να σας δω πηγαίνετε στα σχολεία που κάνουν καταλήψεις να κάνετε την προπαγάνδα σας.
Να δούμε μετά θα σας έχει μείνει δύναμη αό το ξύλο να γράψετε στο μπλογκ σας ή να κάνετε συνάντηση afro
Σου διέγραψα το σχόλιο γιατί έβριζες με τον ίδιο τρόπο.Γίνεται ξεκάθαρο στους κανόνες του forum ότι η συμπεριφορά των μελών θα είναι κόσμια.Μάθε να επιχειρηματολογείς και όχι να πετάς λάσπη...αλλά τι περιμένεις...
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2008

https://mpoum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Περι επιχειρηματολογίας

Δημοσίευση  Εγώ Τετ Οκτ 15, 2008 5:02 am

Σε τι πράγμα να επιχειρηματολογήσω? Άνοιξα ή συμμετείχα σε καμιά συζήτηση?
Εγώ το μόνο πράγμα που ρώτησα είναι γιατί δεν ανανεώνετε το blog σας και για τις νέες συζητήσεις στο forum. Και αυτό δεν το κάνετε επειδή προφανώς δεν έχετε πολύ πέραση. Οι μόνοι που μπαίνουν είναι μερικοί φαντασιόπληκτοι ακροδεξιοί και φασίστες (ελπίζω να μην σε εκνευρίσει αυτό που έγραψα αφού εσείς δεν είστε ούτε δεξιοί, ούτε αριστεροί αλλά πατριώτες afro Έτσι δεν είναι?!!!!), και αριστεροί ή αναρχικοί για να σας βρίσουν.
Τζάμπα την κάνετε όλη αυτήν την δουλειά. Τζάμπα καίτε τα λίγα εγκεφαλικά κύτταρα που σας έχουν απομείνει. Κλείστε το Exclamation afro

Εγώ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Κόσμιαααααααααααα!

Δημοσίευση  Εγώ Τετ Οκτ 15, 2008 5:14 am

Θα γ****** κ***** έγραψε o admin για τα καλοσωρίσματα της ΜΠΟΥΜ στην πρώτη θεματική ενότητα για την ΜΠΟΥΜ
Κόσμια σύντροφε. Κόσμια
(για να μην αναφέρω τους γκόμενους και τις γκόμενες)



Υ.Γ: Τελικά η κοσμιότητα πρέπει να είναι υποκειμενική για κάθε άτομο. afro

Εγώ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση  Admin Τετ Οκτ 15, 2008 8:07 am

Εγώ έγραψε:Θα γ****** κ***** έγραψε o admin για τα καλοσωρίσματα της ΜΠΟΥΜ στην πρώτη θεματική ενότητα για την ΜΠΟΥΜ
Κόσμια σύντροφε. Κόσμια
(για να μην αναφέρω τους γκόμενους και τις γκόμενες)



Υ.Γ: Τελικά η κοσμιότητα πρέπει να είναι υποκειμενική για κάθε άτομο. afro
Να σε πληροφορήσω ότι δεν είναι μόνο ένας ο Admin.Αυτό στο έγραψε ο άλλος.Ο κανόνας που προστέθηκε για την συμπεριφορά ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ FORUM!!!.Να γίνει ξεκάθαρο!.Θα υπάρχουν κυρώσεις για την απρεπή συμπεριφορά.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2008

https://mpoum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty χαχαχα

Δημοσίευση  Εγώ Τετ Οκτ 15, 2008 10:06 am

Ίσως θα πρέπει να τα βρείτε μεταξύ σας και να αποφασίσετε πια γραμμή θα ακολουθείτε στο forum σας. Αυτή η ασυννενοησία να το πω, διαφωνία δεν ξέρω πραγματικά πως να το πω, σημαίνει ένα πράγμα, ότι δεν έχετε κάτι να μας πείτε. Ακόμη και οι ίδιοι σας είστε μπερδεμένοι, δεν ξέρετε εάν θα πρέπει να το παίξετε μαγκάκια (γ*** και γκομενες κ.λ.π) ή θα πρέπει να είστε ΕΛΛΗΝΕΣ με ήθος , λόγο, να μιλάτε κόσμια με επιχειρήματα
κ.λ.π
Νομίζω ότι αυτό αποδεικνύει την σύγχυση στην οποία βρίσκεστε πολιτικά, ιδεολογικά. Δεν τα καταφέρνετε. Καταλάβετέ το.


Υ.Γ: Στην συνάντηση της ΜΠΟΥΜ αποφασίστε την θέση σας και μετά ελάτε να δούμε την πρόοδο σας.Θα καταφέρετε να σκίσετε ή θα παραμείνετε στάσιμοι με εμένα εδω μέσα να αποδεικνύω συνεχώς την απεραντοσύνη της βλακείας σας Exclamation afro

Εγώ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Γιατί δεν το κόβετε?

Δημοσίευση  Εγώ Τετ Οκτ 15, 2008 10:27 am

Στη τηλεόραση το είδα, ευτυχώς γιατί αν ήμουν εκεί σήμερα θα είχαμε περισσότερους αριστεροφούστηδες να κλαίγονται. Οι πατριώτες μαζεύτηκαν να τιμήσουν τα παλικαριά και ο νόμος ήταν με το μέρος τους καθότι είχανε άδεια για την εκδήλωση. Τα πουστάκια πρεζάκια και λοιπά αναρχοκουμούνια όπως πάντα νόμιζαν ότι θα πάνε και θα κάνουν αντιδιαδήλωση και οι πατριώτες, ΧΑ και μη θα καθόντουσαν με σταυρωμένα τα χέρια. Γελάστηκαν και αφού έφαγαν το ξύλο της αρκούδας το έβαλαν στα πόδια και όπου φύγει φύγει. Σήμερα Δευτέρα έβλεπα τα πρεζάκια να κλαίγονται και όλα τα αριστεροπουστόστροφα κανάλια να αναρωτιούνται γιατί τα ΜΑΤ δεν μπουζουριάσανε τους ΧΑ. Γιατί να τους έπιαναν άλλωστε; Δικαίωμα και χρέος είχανε να αποδώσουν τιμή στους στρατιώτες μας και να το κάνουν ανενόχλητοι. Επειδή όμως δεν μασάνε τα αρχίδια τους, μόλις ήρθανε τα αναρχοκουμουνια τα σάπισαν στο ξύλο και τα κανάλια να συνεχίζουν να αναρωτιούνται γιατί τα ΜΑΤ δεν έπιασαν τους ΧΑ. Δηλαδή και να τους χαλάσουν την εκδήλωση και να τους βάλουν μέσα. Και χεσμένος και δαρμένος που λένε... Εμφανίστηκαν μετά τα απροσάρμοστα και κλαιγόντουσαν «ήταν ένας και κράταγε μαχαίρι και τα ΜΑΤ δεν έκαναν τίποτα» και γιατί να κάνουν αναρωτιέμαι εγώ; Για να προστατέψουν τα τσογλάνια που ανοίγουν τα κεφάλια των αστυνομικών με μάρμαρα, τους βάζουν φωτιά με τις μολότοφ και καταστρέφουν τις περιουσίες του κοσμάκη; Βλέπετε πόσο δειλοί είναι; Όταν είναι μόνοι του φωνάζουν «Μπάτσοι, γουρούνια, δολοφόνοι» μόλις αρπάξανε μερικές ψηλές «αστυνομία γιατί δεν κάνεις τίποτα να μας προστατέψεις;». Για εμένα η καταστροφή – βεβήλωση εθνικού συμβόλου (σημαία, άγνωστος στρατιώτης κτλ) είναι μεγαλύτερης σπουδαιότητας από μερικά ανοιγμένα κεφάλια αναρχοκουμουνιστών, για την ακρίβεια η αναλογία είναι 1 πρός 10, 1 σημαία ίσον με 10 κεφάλια, όσες σημαίες κάψανε επί 10 κεφάλια θα πέσουν. Δουλειά να έχουμε και να μάθουν επιτέλους τα τσογλάνια ότι ο καιρός που έκαναν ότι γουστάρουν πέρασε, τώρα έχει ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ




Από Εγώ:
Αυτό το έγραψε ένα μέλος του forum στην ενότητα για τις πορείες, τα πάρτυ και τα λοιπά. Γιατί λοιπόν δεν το κόβεις? Εάν θέλεις να δείξεις ένα καινούργιο πρόσωπο στους λιγοστούς φίλους σου και στους πάμπολους εχθρούς σου γίνε ΆΝΘΡΩΠΟΣ.

Μπάζεις από παντού. Είσαι ευάλωτος και έχεις πολλές αδυναμίες. Αυτό συμβαίνει για έναν και μόνο λόγο. Η ιδεολογία σου είναι κούφια δεν σου δίνει τα επιχειρήματα να αντιμετωπίσεις ανθρώπους με ανώτερη ιδεολογία όπως είναι η μαρξιστική.

Εγώ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση  Admin Τετ Οκτ 15, 2008 11:30 am

Είναι γεγονός ότι όταν οι αναρχοαριστεροί κάνουν ζημιές, επιτίθενται σε ανθρώπους διαφορετικής ιδεολογίας, έχουν στέκια σε πανεπιστήμια και δρούν σας συμμορίες,κανείς δεν βγαίνει να τους κατηγορήσει!Τόσα και τόσα έκαναν και κάνουν και κανείς δεν ασχολείται μαζί τους.Όσο για το μαρξισμό που τον παρουσιάζεις ώς ανώτερη ιδεολογία σου απαντάω με τα εξής.Δολοφονίες αθώων ανθρώπων στην κατοχή http://www.epanellinismos.com/index.php?option=com_content&task=view&id=384&Itemid=1473 παιδομάζωμα http://www.epanellinismos.com/index.php?option=com_content&task=view&id=406&Itemid=1473 αυτά είναι τα κατορθώματα της Αριστεράς.Και εάν δεν τα πιστεύεις σε παραπέμπω στο βιβλίο του Νίκου Γκατζογιάννη <<Ελένη>>.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2008

https://mpoum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση  Admin Τετ Οκτ 15, 2008 11:37 am

Εσύ αποκαλείς εμάς φασίστες και ακροδεξιούς χωρίς επιχειρήματα και λές ότι θα μας χτυπάτε απο παντού και ότι δεν θα μας αφήνετε ήσυχους.Σε ρωτάω,αυτό δεν είναι φασιστική κίνηση;Θέλω απάντηση, ναί η όχι!
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2008

https://mpoum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Τα ίδια Παντελάκη μου.....

Δημοσίευση  Εγώ Τετ Οκτ 15, 2008 1:38 pm

Καλά ρε φίλε θα με τρελάνεις και εμένα και όλους όσους μπαίνουν εδω μέσα.
Τι είστε λοιπόν πατριώτες, εθνικιστές και Έλληνες ΜΟΝΟ.

Σου έβαλα τόσα ερωτήματα παραπάνω τα οποία φυσικά και δεν μπόρεσες να απαντήσεις -κόλλησες στον τοίχο- και εσύ παρεξηγήθηκες επειδή σε είπα εσένα και τους ομοίους σου φασίστες και ακροδεξιούς.

Εάν θέλεις να μάθεις γιατί σας λέω έτσι διάβασε αυτά που λένε οι δικοί σου για τους μετανάστες, για τις γυναίκες, για τους αριστερούς, αναρχικούς, υπόλοιπους προοδευτικούς, ομοφυλόφιλους κ.τ.λ.......Σε τελική ανάλυση διάβασε το μανιφέστο σου και θα καταλάβεις.

ΠΡΟΣΕΞΕ: Εάν προσπαθείς να αποδείξεις σε εμένα με νύχια και με δόντια ότι δεν είστε ακροδεξιοί, τότε θα αποξενώσεις άλλους που φλερτάρουν με την ακροδεξιά.Δεν σε βολεύει να κάνεις το πρώτο.

Τώρα να απαντήσω για το αν είναι φασιστική κίνηση να σας απειλώ ότι θα φάτε πολύ ξύλο. Εάν πειράξετε μετανάστες, αριστερούς, αναρχικούς, ομοφυλόφιλους, μαλλιάδες, άτομα με διαφορετική ένδυση από την δική σας την φλώρικη, οποιονδήποτε πραγματικά σας το λέω ότι θα σας τσακίσουμε.
Θέλεις να μάθεις πως?
Κατ'αρχάς σε οποιοδήποτε μέρος και εάν θελήσετε να πάτε να προπαγανδίσετε τις ιδέες σας θα έχουμε πάει εμείς την προηγούμενη με τις δικιές μας.(θα σας ισοπεδώσουμε με τα επειχηρήματά μας)
Και το άλλο είναι πως εάν κάνετε οποιαδήποτε επίθεση σε όλους τους προαναφερθέντες η επίθεσή μας θα γενικευτεί (καμπάνιες υπέρ τους και κατά της ΜΠΟΥΜ), και εάν σας βρούμε στον δρόμο μας την έχετε βαμμένη.
Όπως θες ονόμασε τα παραπάνω, εμένα δεν με πολυνοιάζει να με πεις και fascist. Εγώ ξέρω τι είμαι και που ανήκω εσύ κοίτα να μάθεις.
afro
Τελικά θα απαντήσεις και στα υπόλοιπα ερωτήματα που σου έβαλα ή θα αναλωθεί η συζήτηση στο αν είσαι φασίστας, ακροδεξιός, πατριώτης, εθνικιστής, Έλληνας, χριστιανός, δωδεκαθειστής, ελοχίμ, νεφελιμ,ελ,χόμπιτ........... ή απλώς απόγονος του πιθηκάνθρωπου Exclamation Exclamation


afro afro afro afro afro

Εγώ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Για παιδομάζωμα και κατοχή

Δημοσίευση  Εγώ Τετ Οκτ 15, 2008 1:50 pm

Εάν ήσουν έστω και λίγο πατριώτης θα καταλάβαινες τι καλό έκαναν οι αριστεροί που καθάρισαν μερικούς ταγματασφαλίτες, δοσίλογους, μαυραγορίτες και λοιπούς αλήτες που συνεργάζονταν με τους ΝΑΖΙ.
'Οσον αφορά για το παιδομάζωμα εννοείς τα παιδάκια που μάζευε η Φρειδερίκη?

Πες μου κάτι είστε κολλημένοι με την κατοχή και τον εμφύλιο επειδή δεν μπορείτε να σταυρώσετε λέξη και νε δώσετε λύσεις σήμερα?
afro

Εγώ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση  Admin Τετ Οκτ 15, 2008 2:36 pm

Αμφισβητείς τα ντοκουμέντα που σου παρουσίασα;Ταγματασφαλίτες,δοσίλογοι και μαυραγορίτες ήταν τα μικρά παιδιά που σκοτώσατε;Οι αριστεροί αυτό που έκαναν ήταν να συνεργαστούν με τους κατακτητές της Ελλάδας.Σου παραθέτω ανάλογο κείμενο.

Μετά την κατάληψιν της Ελλάδος υπό των Γερμανών και στα πλαίσια της συνεργασίας του διεθνούς κομμουνισμού με την Γερμανίαν (Σύμφωνον Ρίμπεντροπ -Μολότωφ), οι Γερμανοί απελευθερώνουν τους φυλακισμένους κουκουέδες.

Συγκεκριμένως την 28ην Ιουνίου 1941 μετέβησαν στην φυλακήν της Ακροναυπλίας δύο Γερμανοί Αξιωματικοί της G.F.P. (Μυστική Στρατιωτική Αστυνομία) μαζί με εκπρόσωπον της βουλγαρικής πρεσβείας εις Αθήνας και βάσει της υπ' αριθμόν 621 διαταγής της G.F.Ρ. διετάσσετο η αποφυλάκισις 27 ηγετικών στελεχών του ΚΚΕ.

Οι Γερμανοί απελευθέρωσαν τους κάτωθι:

Ανδρέας Τσίπας, αναπληρωτής γεν. γραμματεύς του ΚΚΕ.
Ανδρέας Τζίμας, μέλος της Κ.Ε. του ΚΚΕ.
Κ. Λαζαρίδης, μέλος της Κ.Ε. του ΚΚΕ.
Ζησιάδης η Τερπόβσκυ, μέλος του Μακεδόνικου Γραφείου του ΚΚΕ.
Ζήσης Βελιόπουλος
Ζήσης Καλλιμάνης
Αναστ. Καρατζάς
Πέτρος Κέντρος
Λάμπρος Μόσχος
Κυρ. Μπιλάλης
Αθαν. Πέϊκος
Λάζ. Μποζίνης
Στέλ. Παπανεδέλιος
Διάμ. Τσιτσίνας
Νίκ. Σωτηρίου
Μιχ. Σκουπακίδης
Νίκ. Χαϊβανίδης
Ρούσος Χαριζάνης
Εμμ. Καζαντζής
Κωνστ. Λάμπου
Δημήτριος Λέσκας
Φώτιος Ουρούζης
Παντ. Τζίκας
Ιω. Κωνσταντινίδης
Θεοδ. Ευθυμιάδης
Λάζαρος Ντάμιος
Εμμ. Χαραλάμπους

Το σύμφωνον Ρίμπεντροπ - Μολότωφ υπεγράφη στη Μόσχα την 23 Αυγούστου 1939.
Το ΚΚΕ ουδεμία αντίσταση έκανε μέχρι την 22 Ιουνίου 1941 που η Γερμανία
επετέθη κατά της Ρωσίας. Τότε το ΚΚΕ εκάλεσε τον Ελληνικό λαο
να υπερασπίση την... Σοβιετικήν Ένωσιν.

http://www.epanellinismos.com/index.php?option=com_content&task=view&id=399&Itemid=1473

Ιδού τα καλά της Αριστεράς.Εσύ θεωρείς δημοκρατικό το να επιτίθενται ομάδες αλλοδαπών σε σχολεία που τελούν υπο κατάληψη;.Πρόσφατα έγινε πάλι.Τα ναρκωτικά δεν τα θεωρείς επικίνδυνα;!Θεωρείς ότι πρέπει να κυκλοφορούν ανεξέλεγκτα;!Και όσο για το παιδομάζωμα σου παραθέτω το εξής.
Κατά το διάστημα 1947-1949 οι κομμουνιστοσυμμορίται διενήργησαν βίαιον παιδομάζωμα εις όσας επαρχίας προσκαίρως επεκράτησαν. Οι Κουκουέδες με ειδικήν υπηρεσίαν που ετιτλοφορείτο «Επιτροπή Βοηθείας του Παιδιού» απέσπων από τας Ελληνικάς οικογενείας μικρά παιδιά και βρέφη ακόμη τα οποία ωδήγουν στα παραπέτασμα π.χ. εις Αλβανίαν, Γιουγκοσλαβίαν, Βουλγαρίαν και αλλού.

Ο Διεθνής Ερυθρός Σταυρός (Υπηρεσία Πληροφοριών του Δ.Ε.Σ. τεύχος 5 Νοεμβρίου 1948 και Δελτίον Υπουργείου Συντονισμού, τεύχος 69/1949) αναφέρουν, ότι τα απαχθέντα Ελληνόπουλα ανέρχονται εις 28.000, που εστάλησαν εις Βουλγαρίαν (2.600), Τσεχοσλοβακίαν (2.235), Ρουμανία (3.801), Πολωνία (περίπου 3.000), Βουλγαρίαν (2.660), Αλβανία (περίπου 2.000), Γιουγκοσλαβίαν (11.609) και τα υπόλοιπα στην Ανατολικήν Γερμανίαν.

Ο Διεθνής Ερυθρός Σταυρός εζήτησε από τας κομμουνιστικάς χώρας να επιτρέψουν στα απαχθέντα Ελληνόπουλα να γυρίσουν στην Ελλάδα. Απήντησε μόνον η Τσεχοσλοβακία, η οποία είπε ότι από τα ζητούμενα 5.000 παιδιά, τα 138 της είναι γνωστά! Έτσι τον Οκτώβριο 1948 η Εκτελεστική Επιτροπή Ενώσεως Συλλόγων Ερυθρού Σταυρού εξέδωσε την ακόλουθον απόφασιν:

«Η εκτελεστική επιτροπή, λαμβάνουσα υπ' όψιν την απόφασιν Νο ΧΙΙΥ ψηφισθείσαν παρά της ΧΥΙΙης Διεθνούς Διασκέψεως του Ερυθρού Σταυρού, ως και της ληφθείσης παρά του ΟΗΕ την 27ην Νοεμβρίου αναφορικώς με τον επαναπατρισμόν των Ελληνοπαίδων.

Παρατηρεί, ότι τα ληφθέντα μέτρα δια τον επαναπατρισμόν των παιδιών δεν έσχον μέχρι σήμερον ειμή λιάν περιωρισμένον αποτέλεσμα και κατά συνέπειαν αι οδύναι των γονέων παρατείνονται άνευ λόγου.

Αναθέτει εις τον Γενικό Γραμματέα, όπως τεθή εις επαφήν μετά του Διεθνούς Κομιτάτου Ερυθρού Σταυρού, ίνα έξετασθώσιν μετά του ΟΗΕ οι τρόποι και τα μέτρα, άτινα θα ηδύναντο να διευκολύνωσι και να επισπεύσωσι τον επαναπατρισμόν τούτον».

Τo Διεθνές Συνέδριον Προστασίας Παίδων συνήλθε στην Στοκχόλμην (Αύγουστος 1948) έλαβε γνώσιν των στοιχείων και ομοφώνως απεφάσισε:

«... Το Γενικόν Συμβούλιον της Διεθνούς Ενώσεως Προστασίας Παιδιού συνελθόν εν Στοκχόλμη την 14-8-1948 πληροφορηθέν ότι σοβαρός αριθμός Ελληνοπαίδων απήχθησαν από την πατρίδα των άνευ της συναινέσεως των γονέων των και θεωρών, ότι μία τοιαύτη πράξις είναι κατάφωρος παραβίασις των αρχών και της δηλώσεως των δικαιωμάτων του παιδιού, της ονομαζόμενης «δηλώσεως της Γενεύης».

http://www.epanellinismos.com/index.php?option=com_content&task=view&id=406&Itemid=1473

Αυτά σε ότι αφορά την Αριστερά και τα ισοπεδωτικά επιχειρήματα σας.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2008

https://mpoum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση  Admin Τετ Οκτ 15, 2008 10:25 pm

εγώ έγραψε:Είχα ανεβάσει ένα θεματάκι στο forum σχετικά με την επισκεψιμότητα του forum κ.λ.π.
Επειδή ότι πολύ δημοκρατικά αυτό το θέμα αφαιρέθηκε από τον administrator θα το ξαναγράψω.
Γιατί δεν ανανεώνετε το forum σας?
Γιατί δεν γράφετε στο μπλογκ σας?
Τι έγινε φασιστάκια ΔΕΝ σας γουστάρει κανένας?
Είμαστε σε κάθε γωνιά, σε κάθε στενό, σε κάθε τετράγωνο και σας περιμένουμε. Δεν θα βρείτε την ησυχία σας πουθενά Cool


ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΣΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
[b]
Διέγραψα λοιπόν το θεματάκι σου γιατί πέταγες απειλές σαν την τελευταία πιο πάνω.Στα ερωτήματα για το forum σου απάντησα.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2008

https://mpoum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση  Admin Τετ Οκτ 15, 2008 10:28 pm

ΑΝΑΖΗΤΩΝ έγραψε:ΦΙΛΤΑΤΕ SADDAM ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΗ ΜΠΟΥΜ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΧΡΗΣΗ ΒΙΑΣ ΠΥΡΠΟΛΩΝΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ.ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΕΤΣΙ,ΩΣΤΕ, ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΚΡΟΥΣΤΙΚΟ,ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΙΑ,ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜ, ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΟΣΟΙ <<ΜΠΑΙΝΟΥΝ>> ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΙΣΤΟΣΕΛΛΙΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΝ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ,ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΤΑΣΣΟΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΜΙΑΣ Η ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΠΛΕΥΡΑΣ,ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΑΠΤΕΙΣ ΑΝΑΠΟΔΕΙΚΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟ ΟΣΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ,ΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ΄ΥΣΧΥΡΙΖΕΣΑΙ ΠΩΣ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΑΥΤΟΙ(ΜΠΟΥΜ) ΔΕΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΟΥΝ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΛΕΝΕ,ΑΛΛΑ,ΣΥΓΓΝΩΜΗ,ΜΑ ΚΙ ΕΣΥ,ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ,ΥΠΟΠΙΠΤΕΙΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΩΣ(<<ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΤΡΟΠΙΑΖΕΤΕ>> Κ.Λ.Π) ΚΑΙ,ΜΑΛΙΣΤΑ, ΚΑΝΕΙΣ ΧΡΗΣΗ ΥΒΡΕΩΝ(<<ΦΑΣΙΣΤΑΚΙΑ>>,<<ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΑ>>,<<ΘΥΜΙΖΕΤΕ ΤΟ ΧΙΤΛΕΡ>>,<<ΧΟΛΕΡΕΣ>>),ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΝΑΙ ΙΔΙΟΝ ΓΝΩΡΙΣΜΑ ΟΣΩΝ ΔΕΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΟΥΝ.ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΟΥΝ,ΛΟΙΠΟΝ, ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ,ΔΙΧΩΣ,ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ, ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΠΟΙΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ,ΑΛΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΙΘΥΜΩ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΣΩΝ ΕΧΟΥΝ ΛΕΧΘΕΙ.
Καλό θα ήταν να απαντούσες στην ερώτηση του ΑΝΑΖΗΤΩΝ.Με επιχειρήματα όπως σου έλεγα τόση ώρα.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2008

https://mpoum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση  Admin Τετ Οκτ 15, 2008 10:33 pm

[quote="Εγώ"]Στη τηλεόραση το είδα, ευτυχώς γιατί αν ήμουν εκεί σήμερα θα είχαμε περισσότερους αριστεροφούστηδες να κλαίγονται. Οι πατριώτες μαζεύτηκαν να τιμήσουν τα παλικαριά και ο νόμος ήταν με το μέρος τους καθότι είχανε άδεια για την εκδήλωση. Τα πουστάκια πρεζάκια και λοιπά αναρχοκουμούνια όπως πάντα νόμιζαν ότι θα πάνε και θα κάνουν αντιδιαδήλωση και οι πατριώτες, ΧΑ και μη θα καθόντουσαν με σταυρωμένα τα χέρια. Γελάστηκαν και αφού έφαγαν το ξύλο της αρκούδας το έβαλαν στα πόδια και όπου φύγει φύγει. Σήμερα Δευτέρα έβλεπα τα πρεζάκια να κλαίγονται και όλα τα αριστεροπουστόστροφα κανάλια να αναρωτιούνται γιατί τα ΜΑΤ δεν μπουζουριάσανε τους ΧΑ. Γιατί να τους έπιαναν άλλωστε; Δικαίωμα και χρέος είχανε να αποδώσουν τιμή στους στρατιώτες μας και να το κάνουν ανενόχλητοι. Επειδή όμως δεν μασάνε τα αρχίδια τους, μόλις ήρθανε τα αναρχοκουμουνια τα σάπισαν στο ξύλο και τα κανάλια να συνεχίζουν να αναρωτιούνται γιατί τα ΜΑΤ δεν έπιασαν τους ΧΑ. Δηλαδή και να τους χαλάσουν την εκδήλωση και να τους βάλουν μέσα. Και χεσμένος και δαρμένος που λένε... Εμφανίστηκαν μετά τα απροσάρμοστα και κλαιγόντουσαν «ήταν ένας και κράταγε μαχαίρι και τα ΜΑΤ δεν έκαναν τίποτα» και γιατί να κάνουν αναρωτιέμαι εγώ; Για να προστατέψουν τα τσογλάνια που ανοίγουν τα κεφάλια των αστυνομικών με μάρμαρα, τους βάζουν φωτιά με τις μολότοφ και καταστρέφουν τις περιουσίες του κοσμάκη; Βλέπετε πόσο δειλοί είναι; Όταν είναι μόνοι του φωνάζουν «Μπάτσοι, γουρούνια, δολοφόνοι» μόλις αρπάξανε μερικές ψηλές «αστυνομία γιατί δεν κάνεις τίποτα να μας προστατέψεις;». Για εμένα η καταστροφή – βεβήλωση εθνικού συμβόλου (σημαία, άγνωστος στρατιώτης κτλ) είναι μεγαλύτερης σπουδαιότητας από μερικά ανοιγμένα κεφάλια αναρχοκουμουνιστών, για την ακρίβεια η αναλογία είναι 1 πρός 10, 1 σημαία ίσον με 10 κεφάλια, όσες σημαίες κάψανε επί 10 κεφάλια θα πέσουν. Δουλειά να έχουμε και να μάθουν επιτέλους τα τσογλάνια ότι ο καιρός που έκαναν ότι γουστάρουν πέρασε, τώρα έχει ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ
ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ
-Ο οποιοσδήποτε γράφει κάτι στο FORUM δεν σημαίνει ότι είναι και οι επίσημες δηλώσεις της ΜΠΟΥΜ. Το τι λέει κάποιος είναι η προσωπική του γνώμη.
Το μέλος αυτό αναφερόταν στα γεγονότα της συμπλοκής μεταξύ ΧΑ και ακροαριστερών.Εκφέρει την αποψή του.Και για αυτό δεν διαγράφεται.
Απειλές όμως εναντίον των μελών του forum δεν θα γίνονται ανεκτές.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2008

https://mpoum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Εντάξει σύντροφε!!!

Δημοσίευση  Εγώ Πεμ Οκτ 16, 2008 11:18 am

Εντάξει συντροφε αυτό που ήθελα το πέτυχα.
Ήθελα να φανεί σε όλους ότι είστε ακροδεξιοί, φασίστες, είστε επιλεκτικοί και διαγράφετε αυτά που σας φέρνουν σε δύσκολη θέση γιατί δεν έχετε επιχειρήματα ή τα επιχειρήματά σας ανήκουν στην σφαίρα της επιστημονικής φαντασίας.
Εσείς της ΜΠΟΥΜ τελικά δεν είστε και πολύ μεγάλη απειλή. Δεν έχετε καν τα α****δια να βγείτε έξω και να μας αντιμετωπίσετε.




ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ[center]


afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro

Εγώ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση  Admin Παρ Οκτ 17, 2008 1:02 am

Καταλαβαίνεις ότι αυτό που λές δεν έχει βαση.Μας κατηγόρησες ότι καίμε γραφεία και άλλα τέτοια,αυτό είναι αποψή σου και περιμένω να αποδείξεις αυτά που λες,πράγμα το οποίο είναι αδύνατον γιατί όσα λές δεν ισχύουν.Εφόσον εκφράζεις την άποψη σου δεν σε διαγράφω όπως το ίδιο έκανα και με το μέλος που μίλησε για τη συμπλοκή.Αλλά δεν ξέρεις τι να πείς για αυτό και τα λές αυτά.Το γεγονός ότι δεν μπορείς να σταθείς απέναντι στα επιχειρήματα που σου προβάλλω για τα καμώματα της Αριστεράς,σε κάνει να πείς ότι είναι επιχειρήματα επιστημονικής φαντασίας.Εν τέλει το πρόβλημα είναι δικό σου.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2008

https://mpoum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης