Μ.Π.Ο.Υ.Μ.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σκέφτομαι !!! Για να νικήσεις των εχθρό σου ,πρέπει πρώτα να μάθεις πώς σκέπτεται και τι όπλα διαθέτη , χωρίς αυτά τα δύο δεν μπορείς να είσαι, ούτε αμυνόμενος ούτε και επιτιθέμενος !!!

Πήγαινε κάτω

Σκέφτομαι !!! Για να νικήσεις των εχθρό σου ,πρέπει πρώτα να μάθεις πώς σκέπτεται και τι όπλα διαθέτη , χωρίς αυτά τα δύο δεν μπορείς να είσαι, ούτε αμυνόμενος ούτε και επιτιθέμενος !!! Empty Σκέφτομαι !!! Για να νικήσεις των εχθρό σου ,πρέπει πρώτα να μάθεις πώς σκέπτεται και τι όπλα διαθέτη , χωρίς αυτά τα δύο δεν μπορείς να είσαι, ούτε αμυνόμενος ούτε και επιτιθέμενος !!!

Δημοσίευση  ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ Δευ Μάης 18, 2009 7:52 am

1/10 Σκέφτομαι το τέλειο σχέδιο της Ν.Τ.Π όλα δωρεάν όσες σελίδες
θέλω όσο χρόνο θέλω στο δίκτυο 0 χρέωση Με έχει δωρεάν μέσα στο κλουβί μου.

2/10 Σκέφτομαι Προσπαθώντας να βρω δικαιολογίες για την δειλία μου Εγκλωβισμένος πάνω σε ένα πληκτρολόγιο να μοιράζομαι της ανησυχίες μου.

3/10 Σκέφτομαι διαβάζοντας τις ανησυχίες των άλλων φίλων να διαβάζουν εκείνοι τις δικές μου να διορθώνει ο ένας των άλλων από το κλουβί του

4/10 Σκέφτομαι Ποίος είναι ο φίλος που ανταλλάσσουμε απόψεις και
προβληματισμούς, πως των λένε πραγματικά ;Πια είναι τα προβλήματα του:

5/10 Σκέφτομαι πώς θα μπορούσαμε να βοηθήσει ο ένας των άλλων να δείξουμε την διαφορετικότητα μας από τα ζώα τις ζούγκλας και της πόλεις

6/10 Σκέφτομαι την άπλετη ελευθερία μέσα στο κλουβί μας τυλιγμένο με το μαύρο πανί και έχουμε πιστέψει ότι το φως της οθόνης είναι ο ήλιος

7/10 Σκέφτομαι πότε θα βρω το θάρρος να πετάξω τα φανταστικά φωτιά και τσεκούρι και να πάρω κάτι πιο σύγχρονο και να διαλύσω το κλουβί μου

8/10 Σκέφτομαι να προχωρήσω και σε αυτούς που με έκλεισαν στο κλουβί
και χωρείς τύψεις να τους τυλίξω κομμάτι /κομμάτι στο μαύρο το πανί
9/10 Σκέφτομαι το σχέδιο της Ν.Τ.Π Δεν είναι τόσο τέλειο όσο νόμιζα διότι και μέσα στο κλουβί μπορώ και ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ και όσο σκέφτομαι ύπαρχο

10/10 Σκέφτομαι αφού υπάρχω ΜΠΟΡΩ να νικήσω την Ν.Τ.Π συνθλίβοντας
Τις μαριονέτες και τα πιόνια που την στηρίζουν και την προωθούν Ισοπεδώνοντας τους πάντες και τα πάντα. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ !!! ΜΟΝΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟ ! ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ! ΕΝΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Ή ΕΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑ ΝΑ ΤΩΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ!! Τα κατάφερα , πάλι κάλυψα την δειλία μου. Και αυτό μου με λοιπή περισσότερο είναι ότι σαν και μένα είναι χιλιάδες. Τι ευτυχία να ήμουν μόνον εγώ , θα χανόμουν μέσα στο πλήθος των θαρραλέων.

Κάπου /κάπου έχω και λίγο θάρρος , μια από αυτές τις περιπτώσεις την εκμεταλλεύτηκα αφιερώνοντας στην Ελληνική νεολαία τα υπέροχα Ελληνόπουλα Στα παιδιά μας μερικές σελίδες με γενικό τίτλο < Η ΘΥΣΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ >
ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΛΟΦΟΝΗΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΒΩΜΟ ΤΗΣ Ν.Τ.Π ΑΠΟ ΤΟ 1981 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΕΣ ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ .Όσοι επιλέξουν να το διαβάσουν ας προμηθευτούν τα όπλα που τους προτείνω και θα συντρίψουν την Ν.Τ.Π ΚΑΙ ΤΑ ΕΛΕΕΙΝΑ ΠΙΟΝΙΑ ΤΗΣ 1ο)ΧΩΡΙΣ ΑΙΜΑ ΚΑΙ 2ο)ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΗ !!! ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΟΦΗ ΤΗΣ Ν.Τ.Π .Για να νικήσεις τον εχθρό σου πρέπει πρώτα να μάθεις πώς σκέπτεται και τι όπλα διαθέτη , χωρίς αυτά τα δυο δεν μπορείς να είσαι ούτε αμυνόμενος ούτε και επιτιθέμενος!!! Διαβάστε Η ΘΥΣΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ και επιτεθείτε τους , συνθλίψτε τους , διαγράψτε τους εξαΰλωστε τους!!!
ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ!!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΙΑ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΙΛΟΤΙΜΩ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΩΝ!!! ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΟΛΕΜΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΤΕ ΤΟ ΣΑΣ ΑΝΗΚΕΙ
http://groups.google.com/group/mauethnalhuia.
΄Η google /αναζήτηση / γράφεις Η ΘΥΣΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ και κάνεις κλικ στην μπάρα ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ (σ)αποθηκεύστε το χωρείς σύνδεση διότι συνεχώς το διαγράφουν ΜΑΘΕΤΕ ΤΩΝ ΕΧΘΡΟ ΣΑΣ
ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ
ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 28/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης